Topic: Dobre sklepy online z butami?

Kupowanie butów przez internet nie jest prostą sprawą. Trzeba wiedzieć gdzie i jak. Nie wszystkie firmy śa rzetelne. Dlatego warto sprawdzić przed zakupem opinie.  Do tego trzeba dokładnie zmierzyć stopę i wybrać rozmiar zgodny  z tabelą. Ale to nie jest takie trudne. W każdym razie chciałam się zapytać czy macie jakieś swoje ulubione zaufane sklepy z butami?

Re: Dobre sklepy online z butami?

Ubóstwiam sklep awangardashoes.pl. Są po prostu bez konkurencyjni. W tym sklepie www balerinki są  tak delikatne w wyglądzie i jednocześnie solidnie zbudowane, że nie można ich nie docenić.

Często kupuję tam półbuty męskie sklep jest warty polecenia.  Pierwszy raz zdarzyło mi się, że dostałem maila z pytaniem czy dobrze mi pasują. Ten sklep jest naprawdę wyjątkowy.

Jestem zaskoczona, ze nie słyszałam o nich. Musze koniecznie go wypróbować. Już przeglądam ich asortyment hihi wink Ale chyba zamówienie złożę po wypłacie. Nie ma co się spieszyć.

Żona kupiła mi ostatnio męskie buty wizytowe i ku mojemu zaskoczeniu nie porobiły mi się odciski. Z reguły pierwszych kilka razy to jest katowanie nóg, potem jak już się rozchodzą jest ok. A tutaj cud malina. Chodzi się w nich jak w adidaskach wink

O, to ważna informacja, chyba mojemu też takie kupię. On ma ten sam problem, większość eleganckich butów rani mu stopy, ale może to dlatego, ze ma wyjątkowo szerokie.

moja stopa też do najwęższych nie należy wink spoko na pewno coś znajdziesz na jego girki tongue

Super, ze trafiłam na to forum, można się naprawdę ciekawych rzeczy dowiedzieć.

Ok, stronka bardzo fajna buty zamówione. Czekam z niecierpliwością na dostawę wink