Topic: Gdzie sprawdzacie aktualne ceny żywca?

Witam. Czy mogę prosić Was o radę związaną z ceną żywca? Chodzi mi o to gdzie można te ceny w sieci sprawdzać, żeby mieć w miarę sensowne rozeznanie, jak oglądałem w niektórych skupach na stronach to ceny chyba nie są aktualizowane, a ja chcę mieć pewność co do wysokości tych cen. Z góry dzięki za pomoc!

Re: Gdzie sprawdzacie aktualne ceny żywca?

Bo to mało w sieci jest stron, gdzie masz średnie ceny żywca z całego kraju? Jedyne co trzeba zrobić to po prostu skorzystać z wyszukiwarki internetowej, w kilka minut znajdziesz ceny, które Cię interesują.

w sumie macie rację, nie pomyślałem o tym…

Tylko średnie ceny to naprawdę średnie ceny, trzeba mieć tego świadomość, jak korzystasz z dobrego skupu to na stronie ceny są zawsze aktualne, zobacz sobie chociażby tutaj agrotranshandel.pl/cena-zywca/, ja u nich już od dawna sprzedaje i naprawdę uważam, że ceny są bardzo fajne, a i tam na stronie zawsze sa aktualne.

Własnie ja też musze poszukać jakiegoś nowego skupu bo ten z którym aktualnie współpacuję to sobie leci w gumki chyba…ciągle mam z nimi problemy, ciągle coś się nie podoba, niby tak trzymają standardy jakości, a jednak ceny są śmiesznie niskie…

Generalnie dzisiaj tuczniki mają bardzo fajne ceny i nie ma co specjalnie narzekać. Ja od dawna się tym zajmuje, ale dopiero od pewnego czasu naprawdę coś sensownego na tym zarabiam i oby tak było dalej. A co do samych cen to faktycznie w sieci nie brakuje stron, gdzie spokojnie możesz sobie je sprawdzać kiedy tam chcesz. Według mnie one trzymają mniej więcej poziom ogólny właśnie, wiadomo że drobne różnice mogą być, ale też bez przesady.