Topic: Jakie dermokosmetyki po ciąży?

Jakich kosmetyków używacie po urodzeniu dziecka? U mnie pojawił się problem z trądzikiem. Dostałam mnóstwo wyprysków na twarzy, na plecach, a nawet na dekolcie.
Stosuje kosmetyki bioderma sebium, które mają pomóc w zwalczaniu trądziku, ale może brakuje mi po prostu jakiegoś minerału czy witaminy. Myślałam nad kupnem jakiegoś ogólnego suplementu, czegoś takiego bez-recepty24.pl/group/biovital. Jak myślicie, czy to może pomóc?

Re: Jakie dermokosmetyki po ciąży?

Wiesz, problemy skórne po ciązy to akurat nic nadzwyczajnego, szybko Ci to przejdzie, nie martw się specjalnie. Jak te kosmetyki co stosujesz będą nie wystarczające to możesz wypróbować Oeparol krem z wiesiołkiem. Podobno pomaga w radzeniu sobie z różnymi problemami skórnymi. Zawsze można spróbowac, bo produkt jest niedrogi.

Re: Jakie dermokosmetyki po ciąży?

Suplementy witaminowe możesz stosować, jeśli nie ma przeciwwskazań na ulotce. Kremy oczywiście też mogą pomóc. Ja to zwyczajnie przeczekałam. Koleżanka się śmiała, że dzięki takim problemom skórnym można zaoszczędzić na prezerwatywach conamore czy tam innych smile No chyba, że planujecie kolejnego potomka i z takich zabezpieczeń nie korzystasz:)