Topic: Zlecę remont trzech łazienek w motelu.

Witam. Tak jak w temacie. Prowadzę motel i w pozostałych pokojach mam wszystko na świeżo, ale mam jeszcze 3 stare pokoje które są w starej części budynku i trzeba tam zrobić kapitalny remont łazienek. Termin nie jest ważny, ale oczywiście wolał bym jak najszybciej wink

Re: Zlecę remont trzech łazienek w motelu.

Możesz tak opisać z grubsza co jest do zrobienia w tych łazienkach? Mam znajomego który się tym zajmuje, ale żeby go zapytać to muszę to wiedzieć. Jest całkiem sporo firm zajmujących się remontami łazienek w Warszawie i dają radę. Odpisz to postaram się jeszcze dzisiaj dać znać.

Ja polecam zainteresować się pracą firmy Ciszewscy ze strony internetowej glazurnictwociszewscy.pl. Korzystałam z usług firmy przy remoncie łazienki i kilku innych rzeczy i polecam serdecznie. Firma naprawdę zna się na rzeczy, posiada odpowiednią wiedzę i sprzęt żeby zrobić pracę na właściwym poziomie.

O ile się nie mylę to wczoraj trafiłam na tą stronę. Gdzieś na forum chyba ktoś o nich pisał i tak jakoś z rozmachu zobaczyłam. Fajne realizacje, z tego co widać na zdjęciach to wszystko robione na wysoki standard. Trochę nie ufam zdjęciom i opinie też mnie nie przekonują ale firma wygląda solidnie.

Też słyszałem o tej firmie że nie straszne im układanie glazury Warszawa to duże miasto więc będziesz miał dużo firm ale Ciszewscy wiedząc o co chodzi. Są już w branży bardzo długo więc możesz być pewien że stosują sprawdzone rozwiązania i najnowsze technologie.

Trzeba przemalować ściany, położyć płytki, przykleić lustra, zamontować nowe zlewy, grzejniki, rolety. W sumie ciężko jest to wszystko wypisać ale tak z grubsza to mniej więcej tyle. Nie ma dużo roboty tak mi się wydaje.

Dobra to dzwonię i dam znak co i jak. Może jeszcze dzisiaj uda mi się coś załatwić.

Ok dzięki bardzo. Nie ma pośpiechu bo nie pali się ale będę wdzięczny za wszelkie informacje. Na razie temat można trochę uspokoić bo już dużo rzeczy się dowiedziałem.