Topic: Parszywa awaria.

Czy Wy też macie takie szczęscie, ze wszystko Wam sie psuje wtedy, kiedy nie powinno. Już miałem pierwszy raz od jakiegos czasu wejsc w termin, który zadeklarowałem płatnikowi, jak się okazało, że lemiesz w mojej koparce pękł i nie da się go naprawić. Znowu czeka mnie opóźnienie i kary umowne. Czy Wy też macie takie problemy?

Re: Parszywa awaria.

Ależ skąd smile)) Czasami zdarzy się awaria nieplanowana, bo przecież żadna trudno przewidzieć awarie, ale ja sobie z tym bardzo łatwo radzę. Wszystko dzieki temu, że mam od wielu lat dobre ukłądy z dostawcą części zamiennych.

Re: Parszywa awaria.

To może zdradź kto w Polsce ma wszystkie czescie do maszyn budowlanych smile)))

Re: Parszywa awaria.

A to akurat żadna tejamnica nie jest. Wejdz sobie na stronę glimat.pl/lemiesze-do-pluga to zobaczysz o czym mówię. Każdy towar odpowiednio posegregowany i konsultanci pomogą Ci dobrać odpowiedni element. Nawet jak coś nie jest bezpośrednio przypisane do twojej maszyny to zawsze możesz liczyc na to, że coś dobiorą.

Re: Parszywa awaria.

Trzeba było tak od razu smile))

Re: Parszywa awaria.

Dziwię się, że jeszcze nie znałeś tego namiaru, w tej branży adres tego dostawcy jest zawsze ważnym wpisem w książce adresowej. Pomagają mi zawsze w sytuacjach kryzysowych, a tych nie brakuje niestety. Maszyny już mają swoje lata, a to nie są wozy weselne, żeby pracoiwały tylko w weekedny smile

Re: Parszywa awaria.

Wozy weselne, dobre smile))

Re: Parszywa awaria.

Czasami i mi si e wyrwue jakiś żart, chociaż żona mówi, że od tej pracy to już całkiem poczycie humoru straciłem.

Re: Parszywa awaria.

Nawjażniejsze, że oferta tych części nie jest jakimś żartem, tylko poważną ofertą, z której mogą skorzystać wszyscy właściciele tych specyficznych maszyn...