Topic: Duże rozmiary koszulek.

Słuchajcie mam nietypowe pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć koszulek kolarskich dla mojego faceta. To raczej typ misiowaty, więc potrzebuję czegoś większego. Wszędzie gdzie nie pytam, to wybór bardzo mały i do tego rozmiary jak na kobietę. Może macie jakiś sklep, gdzie uda się kupić coś większego.

Re: Duże rozmiary koszulek.

Pewnie, że mam bo sam jestem typem takiego faceta i własnie się tam zaopatruję. Kupuję wszystko w tym sklepie cyclingpassion.pl/14-koszulki-rowerowe i Tobie też polecam zakupy w tym miejscu. Znajdzieszz każdy rozmiar dla swojego faceta.

O to kamień spadł mi z serca, bo jest wielki fanem kolarstwa. A od czasu kiedy Rafał Majka zaczął jeździć w tej grupie to chce mieć wszystko związane ze strojami Saxo Tinkoff. Taki to mój misiek jest zakręcony.

Ale to dobrze, że się interesuje aktywnym sposobem życia. Ja mojego nie mogę przekonać do tego, żeby chociaż spojrzał na rower. A nsze wycieczki kilka lat temu były naprawdę bardzo długie.

Musisz mu jakoś podsunąć ten pomysł albo postawić go przed faktem dokonanym. Wtedy jakoś to pójdzie. Dzieki za namiar na ten sklpe.

Ja zawsze kupuje po prostu to co mi się podoba. Jakoś mnie sukcesy sportowców nie przekonują do zakupów danej marki czy danego wzoru. Koszulki na rowery w tym sklepie są wyśmienite, dlatego też mają tak duzo klientów. Ale mimo to zawsze mjaa dostęp do rozmiarów, co w innych sklepach jest raczej nie do pomyślenia.

Bo w innych sklepach myślą, że rowerami to jeżdżą tylko szczupli ludzie, a tak naprawdę to jeździć może każdy, bo to uniwersalna forma relaksu.