Topic: Problem z aranżacją salonu

Witajcie mam problem. Liczę na to, że ktoś pomoże mi go rozwiązać. Z dziewczyną wspólnie urządzamy nasze pierwsze mieszkanie. Niestety zupełnie nie mamy pomysłu na to w jaki sposób urządzić salon. Musimy jeszcze kupić meble, dlatego piszę ten wątek. Chciałbym, abyście podpowiedzieli może co teraz jest na czasie i jakie meble warto kupić. U nas pomysły zupełnie się skończyły, a najwyższy czas zakończyć to wszystko i wreszcie się wprowadzić. Samodzielne życie bardzo daje w kość. Proszę o pomoc.

Re: Problem z aranżacją salonu

Dzień dobry. Taki problem to żaden problem. Musicie porozmawiać o tym, jak każde z was widzi ten salon, w jakich kolorach. Zazwyczaj do salonu aranżuje się dzisiaj stoły i krzesła, prócz mebli standardowych. Polecam ci takie aranżacje z uwzgledniem stołów meblepotocki.pl/pl/c/Stoly/23. Bardzo fajnie prezentuje się także ta opcja na zaaranżowanie salonu meblepotocki.pl/pl/c/Salon/10. Myślę, że znajdziecie tutaj coś w sam raz do waszego mieszkania. Powodzenia.

Hejka. Ja też skorzystałam z podpowiedzi i też sprawdziłam. Przyznaję, że ten stół i krzesła doskonale pasowałby także do mojego salonu. U mnie tylko problem przekonać męża na wymianę mebli wink Naprawdę ciekawy wybór! Jestem pod wrażeniem.

Cześć. Ja jestem zdania, że w takim przypadku zda się coś na wymiar. Uważam, że producent mebli drewnianych to najlepsza opcja. Będzie można dopasować meble do swojego salonu biorąc pod uwagę przede wszystkim konkretny wymiar i ustawienie. Ja swoje meble właśnie tak wymieniałem, wszystko pod konkretny wymiar.