Topic: Kwiaty dla dziewczyny

Siema! Moja dziewczyna ma niedługo urodziny. Ona tak w ogóle myśli, że ja o nich zapomniałem hehe ale ja o nich cały czas pamiętam. Sprawa wygląda tak, że ja obecnie jestem na pracy zarobkowej w Niemczech i nie mam jak do niej przyjechać. Znaczy się planowałem jej zrobić taką niespodziankę i przyjechać do niej bez zapowiedzi na imprezę, ale nie dam rady. W pracy muszę być. Znacie może jakieś miejsca, gdzie można kwiaty zamówić, żeby jej do domu przysłali? Z tego się jeszcze korzysta w ogóle?

Re: Kwiaty dla dziewczyny

No jasne, że się korzysta. Kwiaty na telefon to jest bardzo popularna usługa i ogólnie dużo ludzi z niej korzysta. Więc tak, jeszcze się korzysta. A dziewczyna nawet z takich kwiatów się na pewno ucieszy. Jej mina jak zobaczy kuriera z kwiatami będzie pewnie niezastoąpiona big_smile

No tak właśnie podejrzewam, że tak może może być. A znacie może jakieś fajne miejsca, gdzie te kwiaty można właśnie w taki sposób zamówić?

Pewka. Jeśli interesuje Cię kwiaciarnia internetowa Warszawa ma ich tutaj cały wybór i bez problemu sobie to znajdziesz jak Ci na tym zależy. I w sumie tylko musisz uważać na to, żeby kwiaty były i świeże, a nie jakiś wiecheć.

No dobra, ale właśnie gdzie mam znaleźć to, żeby kwiaty były ładne, a nie jakiś wiecheć? Znasz takie miejsce? Konkret

To może bym Ci polecił Kwiatomat Tam znajdziesz na pewno dobrą ofertę i kwiaty też świeże i ładne. Sam jak zamawiałem coś takiego, to właśnie tam