Topic: Opony do samochodów ciężarowych i maszyn?

Hej. Mam takie pytanie. Skoro tak wszystko idzie w sprzedaż w internecie i ostatnio zauważyłam że można tam bez problemu kupić opony i felgi to może mi ktoś powie gdzie mogę dostać opony do maszyn rolniczych?

Re: Opony do samochodów ciężarowych i maszyn?

Pierwszym pomysłem jaki mi wpadł do głowy to firma która handluje oponami i u której ja zamawiam. Wysyłam ci link na pw ale musisz sama zadzwonić i się dowiedzieć. Więcej pomysłów nie mam hmm

Mam taką jedną stronę gdzie nawet ostatnio zamawiałem komplet opon zimowych continental. Firmę bardzo polecam bo mają duży wybór i produkty samych najlepszych producentów. Jak wrócę do domu to na pewno wyślę link, cierpliwości smile

Wejdź na sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-rolnicze-Firestone i sprawdź czy znajdziesz tam opony dla siebie. W sumie to jedyna strona która posiada taki duży wybór ale mam co do niej pewność więc warto tam zamówić.

Akurat ta firma o której tu piszecie jest już tyle na rynku że ma naprawdę wyrobioną pozycję. Ostatnio szukałem u nich produktów goodyear Opony na zimę kupiłem już wcześniej ale okazało się że moje letnie też nadają się już do wymiany.

No i super. Nawet udało się znaleźć takie opony jak są mi potrzebne. Na szczęście rozmiar jest w miarę uniwersalny więc problemów nie było. Przy okazji zamówiłam komplet opon zimowych vredestein w promocyjnej cenie więc już wgl jestem happy smile

No i widzisz jak się udało big_smile Następnym razem od razu zapraszam do mnie big_smile