Topic: Co myślicie o fototapetach w domu?

Cześć wszystkim, zastanawiałam się niedawno nad taką sprawą.. Widziałam nie wiem w jakim miejscu (u znajomych czy w restauracji), fajne obrazki na ścianie. Potem poszukałam bardzo ładne fototapety do kuchni i zaczęłam się zastanawiać nad ich montażem u siebie w domu. Co myślicie o takich sposobach ozdabiania przestrzeni?

Re: Co myślicie o fototapetach w domu?

Co myślę? Że to bardzo fajna moda, która wraca teraz do łask, bo kiedyś była popularna taka dekoracja, a potem zniknęła na wiele lat.. i teraz wreszcie znów je widać, bardzo fajna sprawa. Jestem za i na tak. smile

No widzisz, myślimy tak samo. big_smile Wypatrzyłam sobie takie piękne obrazy, miasto, las, most fototapeta na całą ścianę, wyobrażasz sobie takie cudo? Jakby to pięknie zmieniło wystrój pokoju.. No chyba nie wytrzymam i sobie taką kupię. Albo nawet więcej, niż jedną.

A czy montaż takich fototapet to duży problem? Dużo pracy? I czy trzeba jakoś specjalnie przygotować ściany czy coś?

A pojęcia nie mam.. Szczerze zupełnie się nad tym nie zastanawiałam. Ciekawe, jak się za to zabrać, ten montaż..

Słuchaj, a ta tapeta, tfu, ten obrazek z pomostem na fototapecie to chyba raczej do salonu, pokoju albo coś, co? Bo do kuchni to raczej nie?

Nie, do kuchni fototapety bym nie chciała, tam można sobie coś innego machnąć, też ładne.. Jest full takiego pięknego szkła dekoracyjnego do kuchni, wybierasz sobie motyw tak samo jak w tapetach, ale jest inaczej robione, łatwiej utrzymać w czystości, a w kuchni to ważne, nie?

Faktycznie, fototapeta pod wpływem wilgoci mogłaby się szybko zabrudzić.

Aleście mi ‘apetytu’ narobiły na te fototapety. big_smile

Bo to jest temat, który się udziela, niestety. wink

Chyba szykują się remonciki w domu, co dziewczyny? wink Ale będzie zabawa. Mój mąż dostanie białej gorączki, ale co mi tam. big_smile