Topic: Gdzie wyszukać domeny?

Cześć i czołem. Tak się właśnie zastanawiam gdzie by tu zacząć poszukiwania dobrych i godnych polecenia domen. Zupełnie nie odnajduję się w tym temacie. Moja przygoda z własną stroną www właśnie się rozpoczyna i już na starcie są schody. Jeśli moglibyście pokazać mi windę do tego zagadnienia, będę mega szczęśliwy. Liczę na kogoś oczytanego w tym. Pozdrowienia

Re: Gdzie wyszukać domeny?

Cześć. Oczytanych tutaj pełno. Jeśli mam być konkretna to poradziłabym ci, abyś posłużył się jakimś sprawdzonym narzędziem. Wyszukiwarka domen internetowych będzie w tym najlepsza. Myślę, że w ten sposób uda ci się odnaleźć serwery tanie, choć z pewnością natknąć można się i na te drogie. Ja bym wybierała coś w promocjach. Na darmowe raczej nie zwracałabym uwagi, różnie bywa z tymi darmowymi serwerami.

Eloszka, to co laska wyżej napisała to prawda, też bym tak zrobił. Generalnie wypróbowałbym na twoim miejscy serwer VPS testowy. To może być dobra opcja. Przynajmniej od czegoś takiego bym zaczynał, wolałbym to wszystko dobrze przetestować nim podejmę decyzję. Narka

Cześć wam. Ja z kolei polecę może jakiś konkret, bo każdy tu radzi, więc i ja poradzę. Na twoim miejscu skupiłabym się na serwerach internetowych Hekko, są tanie i całkiem dobre jakościowo. Myślę, że nie znajdziesz lepszej alternatywy. No chyba, że wolisz darmowy hosting co się wiecej tnie niż działa. Pozdro

Ja tam też jestem zdania, że hosting musi działać na 200%. Te tanie mają niski uptime, a od tego przecież zależy powodzenie strony. Nie ma co musi działać i już

Cześć. Ja tez kiedyś korzystałam z darmowego, no i po czasie przeniosłam się na płatny i nie żałuję.