Topic: Pakiet szkoleń dla pracowników.

Witajcie kochani. Mam taką sprawę, że w mojej firmie się niedługo kończy ważność wszystkich szkoleń jakie robiłam moim pracownikom w poprzednim sezonie. Sprawa na szczęście wygląda ciekawie. Mamy fundusze, ludzie są chętni (bo mogą się na chwilę wyrywać z pracy w godzinach pracy tongue), no tylko nie wiem, gdzie to załatwiać.

Re: Pakiet szkoleń dla pracowników.

A jakie konkretnie szkolenia Ci są potrzebne? Jak się określisz, to CI może uda się mi pomóc.

Wszystkie big_smile Potrzebuję taniego kursu bhp w Szczecinie, ale szkolenie ppoż i jeszcze inne wszystkie pakiety szkoleń, jakie tylko są możliwe, żeby pracownicy byli bezpieczni w firmie. Da się coś takiego załatwić? Będzie fajnie, jak będzie to jakaś sprawdzona firma, która robi takie szkolenia

No myślę, że się da. Na pierwszy strzał masz tutaj link szczecin-bhp.pl/szkolenia-ppoz Tu akurat znajdziesz szkolenie przeciwpożarowe, a resztę to już sobie chyba sama poradzisz ze znalezieniem na tej stronie. No tak mi się wydaje przynajmniej tongue

Ogarnięta kobieta jestem, dałam radę big_smile W każdym bądź razie bardzo Ci dziękuję big_smile