Topic: Gdzie się wybrać w góry? Szukam ciekawego miejsca

Siema wszystkim. Chciałem wybrać się w góry i szukam fajnego i sprawdzonego miejsca. Od dłuższego czasu rok w rok jeździmy na wakacje nad morze albo za granica ale chciałem jedne zrobić takie gdzie pojedziemy tutaj do nas w polskie góry. Polecicie mi coś?

Re: Gdzie się wybrać w góry? Szukam ciekawego miejsca

Gdzie masz najbliżej? Znam kilka miejsc bo jestem raczej z tych osób które jeżdżą w góry żeby pochodzić i się odstresować. Znam kilka fajnych ośrodków ale nie chcę wysyłać na drugi koniec polski jeżeli ci to nie pasuje wink

Akurat to nie ma znaczenia. Mieszkamy w takim miejscu że wszędzie i tak mamy daleko więc godzina albo dwie dłużej w samochodzie nie robią mi jakiejś wielkiej różnicy tongue Nie chcę też jechać w góry za noclegami bo może się okazać że nic nie znajdę. Znajomy polecał mi jeden fajny ośrodek z Podhala.

Właśnie miałem pisać żebyś tam jechał. Nie wiem gdzie dokładnie jeździ twój znajomy, ale ja polecam wejść na domkizdusza.pl/ i tam zobaczyć. Mega fajne i ciche miejsce a do tego niesamowite widoki i malownicza okolica. Napisałem to prawie tak jak w przewodniku tongue Warto tam jechać wink

Słyszałam bardzo dużo ciekawych opinii na ich temat. Większość osób zachwala to miejsce właśnie za ten klimat i z tego co patrzyłam na zdjęcia to wydaje się być to idealne miejsce na urlop smile

Zarezerwowałem już sobie miejsce, bo nie chcę potem szukać znowu czegoś innego. Dzięki bardzo za odpowiedzi a po powrocie może dopiszę coś w tym temacie jak było wink