Topic: Jaką tanią drukarkę 3D polecacie?

w temacie drukowania 3 D jestem nowicjuszem i teraz szukam jakiejs dosc taniej drukarki 3D na początek. A potem się zobaczy. Jaką tanią drukarkę 3D polecacie?

Re: Jaką tanią drukarkę 3D polecacie?

wiesz to musisz przede wszystkim an to przede wszystkim co chcesz na niej drukowac bo to jest kluczowe jeśli chodzi o wybor drukarki. No i tez cenowo to jest roznie ale to musisz sobie porównać gdzie ci taniej będzie. Ja w necie kiedys przeglądałeś oferty to  w sumie cos taniego i prostego Można na pewno było kupic.

ja sam filamenty i drukarkę 3d kupowalem na 3dphoenix.pl wiec wiem co teraz przechodzisz. No ale musisz dobrze się zastanowic do jakich drukow chcesz te drukarke wykorzystywać. Bo to kluczowe jest. Tutaj ci zostawiam link 3dphoenix.pl/flashforge.html gdybys chcial u nich kupic tansza drukarkę 3D. Predkosc nie jest wolna , a poza tym nie jest duza wiec latwo ja przestawisz. No tu masz 3dphoenix.pl/sklep/drukarki/242-zmorph-essential.html cos juz dla bardziej wtajemniczonych. Ta akurat można bardzo precyzyjnie ciąć i grawerowac nawet.

Tania drukarka… hm… po prostu porównywanie cen tu w chodzi w rachube. Porownaj i sprawdz. Bo każdy ci może inaczej powiedziec.

u nas w firmie jest drukarka 3d ale jednak przygotowanie projektow bez odpowiedniego oprogramowania sprawialo ze wymiękłam. teraz jest lepiej bo mamy Ironcada no i działamy wink dossc preznie przyznaję tongue