Topic: Auto do 8 tyś.

Witam. Planuje kupic pierwszy samochód, interesuje mnie samochod za ktorego zapłace max 8 tysiecy. Nie bedzie to samochod do wielkich podróży, raczej do weekendowych wypadów za miasto, raz w roku na wakacje i do pracy dosłownie 8 km jazdy. Oczywiscie chciałbym, zeby malo palil i mial tanie czesci zamienne . Znacie jakies miejsca gdzie mogłbym znaleźć coś fajnego , rozsądnego? Jakie typy samochodow mi polecacie a jakie odradzacie?

Re: Auto do 8 tyś.

Pamietaj, zeby  zawsze auto sprawdzic przed zakupem! Najlepiej jest jechac na stacje kontroli i zobaczyc czy wszystko na pewno gra. Chociaz ja kupiłem auto w skupie aut w Jaworznie i auto miało gwarancje sprawdzenia, super. No ale nie wszystkie skupy sa tak porzdne...

Ja moge ci polecic auto skup w Chorzowie, to naprawde dobra firma, bez sciemy, pracuja tam naprawde profesjonalisci, dobrze doradza, pomogą, wybiorą cos adekwatnego do potrzeb

Na pewno odradzam ci samochod stilo, dalem sie nabrac, okazalo sie ze czesci sa potwornie drogie i elektryka wariuje

Tak chwalicie te slaskie skupy aut, ciekawe widocznie cos w tym musi byc, bo nie pierwszy raz juz sie spotykam z taką opinią...  Corollę E11 Ci polecam!! Super auto, wydaje mi sie ze akurat na Twoje potrzeby.