Topic: Szybkie terminy przyjęć

Dzwonię w różne miejsce i pytam o możliwie szybki termin przyjęcia na badanie tarczy mojej żony i nigdzie nie ma terminów wcześniejszych niż za pół roku. W prywatnych przychodniach tak samo. Generalnie to ręce opadają, bo gdzie niby mam y to badanie zrobić. Może pomożecie w tej kwestii.

Re: Szybkie terminy przyjęć

Widzę, że troche się zmieniło od czasu, kiedy musiałam robic takie badanie. Ja wybierałam po prostu najlepsze miejsce do badania. Słuchaj zadzwoń może tutaj NZOZ ReVita Kraków, bo tam zawsze mają wolne terminy i dla stałych i dla nowych pacjentów. To najlepsze miejsce do badań wszelkiego typu.

Dokładnie dzwoń tam jak najszybciej. Usg tarczycy na krakowskim rynku medycznym robią najlepiej. Mają najlepszy sprzęt, a człowiek który robi te badania bardoz miły. Wszystko wyjaśnia zaraz na miejscu i człowiek nie musi się denerwować w oczekiwaniu na wynik.

Zadzowniłem i faktycznie jeszcze w tym tygodniu będziemy mieli badanie. Super, takie miejsca powinny być bardziej oznaczone na mapie usług medycznych. Mam nadzieje, że inni też skorzystają z tego adresu, bo tak na szybko sprawdziłem, to specjalistów mają w wielu dziedzinach.

Specjalistów mają i to nie byle jakich. Ja miałem kłopoty z sercem i szybko zdiagnozowali, co było ich przyczyną. Najpierw była ogólna diagnoza, a później szczegółowe badania. Miałem robioną próbę wysiłkową i kilka innych badań, dzisiaj jestem już w pełni sił.

Problemy z sercem to sprawa którą koniecznie trzeba szybko diagnozować, żeby nie było czasami za późno. Zdrowie pacjenta jest dla specjalistów pracujących w tej placówce najważniejsze…