Topic: Jakie sklepy z zabawkami polecacie?

Witam. Zastanawiam się czy ktoś z mógłby mi polecić sklep z zabawkami i przy okazji konkretne modele do sklejania dla moich dzieci? Ostatnio zarówno syn, jak i córka oszaleli na punkcie klejenia modeli, więc chciałabym kupić im coś nowego.

Re: Jakie sklepy z zabawkami polecacie?

Zastanów się nad modelemi do sklejania Academy, bo wybór jest całkiem duży i myślę, że Twoje dzieci nie powinny mieć problemu z ich złożeniem. Na przykład tu znajdziesz takie rzeczy.

Mój syn też uwielbia kleić modele! Na każde urodziny czy święta chce nowy model i potem siedzi i tym się głównie zajmuje. Ja tam się cieszę. Wolę to niż, żeby siedział tylko i grał ciągle w gry. Uważam, że to w ogóle bardzo kreatywne hobby, więc super, że też chcesz Twoje dzieci się tym zajmują!

Ja najczęściej kupuję w sklepie z zabawkami dozabawy.com, bo są sprawdzeni i zawsze u nich znajdę prezenty i dla swojej córki i syna. Mogę Ci śmiało polecić, jeśli lubisz robić zakupy przez internet. A co do konkretnej firmy modeli to Ci niestety nie podam, bo kompletnie się na tym nie znam. Sprawdź jednak, bo może w tym sklepie też będą mieli coś takiego.