Topic: Samodzielny montaż rolet okiennych?

Dam rada samodzielnie zamontować rolety w oknie, czy lepiej kupic rolety z montażem? Od razu zaznacze, ze w tej chwili nie ma mi kto pomoc przy montażu.

Re: Samodzielny montaż rolet okiennych?

Spokojnie sobie poradzisz, to nic skomplikowanego. A jaki konkretnie rodzaj rolet chcesz zamontowac? Bo jeśli zwykłe rolety materiałowe na rolce, to montaż zajmie ci kilka minut, oczywiście pod warunkiem że zamówisz rolety w dobrym rozmiarze. Jak będą zaduże, to będziesz musiała je docinać.

Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub okolicach, możesz spróbować w firmie Fabrollo. Oni sami produkują rolety i żaluzje i mają naprawdę wyjatkowo duży wybór produktów, a do tego w cenie masz montaż także warto, jeśli szukasz czegoś lepszego niż te standardwe rolety sprzedawane w marketach.

Ja zamontowałam sama to i ty zamontujesz. Tylko tak jak napisał kolega wyżej, pamiętaj żeby najpierw dokładnie wymierzyc okna, zanim zamówisz rolety, bo inaczej może byc kłopot. Nie zapomnij, że na oknach są klamki i po rozłożeniu roleta nie powinna o nie zachaczać. Ja o tym zapomniałam i musiałam wymieniać:)

Wcześniej zapomniałem , ale pod tym adresem http://fabrollo.pl/rolety-materialowe/ znajdziesz kilka zdjęć z różnymi rodzajami plisowanych żaluzji i kilka informacji o samych roletach materiałowych. Jak interesują Cie naprawdę eleganckie produkty to w tym serwisie znajdziesz ich całkiem sporo.