Topic: Podczas prac budowlanych chcę mieć wsparcie w postaci nadzoru budowlanego w Poznaniu

Witam wszystkich forumowiczów. Wiem, jak bardzo ważna jest dobra ekipa budowlana, dlatego skorzystałem  z polecenia kolegów. Uważam jednak, że powinienem zatrudnić dodatkowo osobę nadzorującą prace budowlane, aby świadczyła wsparcie na każdym etapie budowy, pilnowała tego, by wszystko szło jak należy. Czy znacie kogoś takiego w Poznaniu? Pozdrawiam.

Re: Podczas prac budowlanych chcę mieć wsparcie w postaci nadzoru budowlanego w Poznaniu

Robisz remont czy budujesz mieszkanie od podstaw?

Re: Podczas prac budowlanych chcę mieć wsparcie w postaci nadzoru budowlanego w Poznaniu

Można powiedzieć, że buduję dom od podstaw.

Jeśli chodzi o nadzór budowlany Poznań jest lokalizacją firmy, która specjalizuje się w tym kontekście. Na stronie internetowej: omega-project.pl/nadzor-inwestorski.html dowiesz się, co zyskujesz wskutek zaangażowania osoby nadzorującej budowę.

Korzystałem z pomocy osoby nadzorującej budowę i dzięki temu udało mi się uniknąć wszelkich błędów podczas budowy. Czułem także wsparcie profesjonalisty na każdym etapie budowy, mogłem się o wszystko zapytać i uzyskać specjalistyczną odpowiedź – doradztwo budowlane było naprawdę na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mógłbym polecić firmę, o której wspomina wyżej kolega. Naprawdę doświadczeni ludzie, którzy znają się na budowie i nieruchomościach ogółem. Ponadto nadzór budowlany to nie jest inwestycja, za którą przepłacisz. Życzę Ci powodzenia i pozdrawiam!