Topic: Interesuje mnie kołdra puchowa 135x200, znacie jakieś ciekawe oferty atrakcyjne cenowo?

Hej:) Interesuje mnie kołdra puchowa 135x200 gdzie moge kupić taką kołdrę, znacie jakieś ciekawe oferty atrakcyjne cenowo? Podeślecie jakiś linki namiary Z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie!

Re: Interesuje mnie kołdra puchowa 135x200, znacie jakieś ciekawe oferty atrakcyjne cenowo?

No wiesz co, sklepów z takimi kołdrami puchowymi 135x200 jest dość sporo, zależy tylko ile kasy chcesz wydac, jedno co Ci mogę doradzić to niekupuj kołdry niewiadomego pochodzenia, która na dodatek nie ma dokładnie napisanego składu, takie kołdry często można spotkac w markietach, gdyz wypełnieniem takiej kołdry często jest pierze, ale ciete maszynowo ze sztucznymi dodatkami, więc najlepiej szukaj kołdry ze 100 procentowego puchu gęsiego z hodowli ekologicznej.

Re: Interesuje mnie kołdra puchowa 135x200, znacie jakieś ciekawe oferty atrakcyjne cenowo?

Dobra dobra teraz to wszyscy tacy proekologiczni, a przeciez powszechnie wiadomo ze takie produkty eko sporo kosztuja i są trudno dostępne czyz nie?

I tu bym z Tobą polemizowała, bo ok może kołdry takie są ciut drozsze, ale za to jest to produkt najwyzszej jakości, który posłuży wiele lat, zreszta moge podesłać link https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Super-k … 5x200-/117 znajdziesz tam super kołdrę w atrakcyjnej cenie, dodam tylko ze jest to kołdra puchowa 135x200 dokładnie taka jaka jest poszukiwana:) oddychająca, bardzo ciepła ze starannie przebranego puchu gęsiego idealnego dla alergików, to akurat model na zimę, ale są tez kołdry letnie i całoroczne polecam.