Topic: Zamawiał ktoś projekt domu letniskowego? Jakie są ceny?

Pytanie do osób które zamawiały projekt domu letniskowego – ile tak z grubsza trzeba wydać na same papierki? Wiecie może? Prosze nawet o bardzo ogólne kwoty i widełki bo próbuję sobie ustalić budżet a projekt to podstawa i nie wiem jak zacząć liczenie kosztów.

Re: Zamawiał ktoś projekt domu letniskowego? Jakie są ceny?

Po pierwsze nie można bazować na ogólnikowych szacunkach bo na pewno się przeliczysz a potem co? Projekty domków letniskowych znajdziesz np tu - http://invest-center.eu/budynki-uzytkow … niskowych/. Jest w czym wybierać, oprócz nowoczesnych masz również klasyczne z ciekawym wyglądem i funkcjonalnym rozmieszczeniem pokoi. Co prawda kupiłam u nich projekt budynku uzytkowego ale to nie robi róznicy.

Re: Zamawiał ktoś projekt domu letniskowego? Jakie są ceny?

Cześć, sory za wchodzenie w słowo ale byłbym zainteresowany budynkiem gospodarczym. Mogłabyś podzielić się linkiem do strony z takimi projektami bo nie mogę znaleźć nigdzie.

Re: Zamawiał ktoś projekt domu letniskowego? Jakie są ceny?

Nie ma problemu, http://invest-center.eu/budynki-uzytkowe/ tu znajdziesz garaże i zwykłe budynki gospodarcze. Ja kupiłam własnie garaż z dużą ilością miejsca na narzędzia i maszyny męża bo biedny nie miał gdzie trzymać spawarki i butli. A jak mnie czasem denerwował kiedy zostawił w blaszaku i nie mogłam zaparkować ;]. Teraz takich problemów już nie ma i wszyscy są zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że trochę pomogłam smile