Topic: Znacie jakiś fajny sklep motocyklowy?

Drodzy forumowicze, zabieram się powoli za przygotowywanie motoru do sezonu i potrzebuję kilka części, dlatego szukam fajnego sklepu, który ma na tyle duży asortyment, że znajdę tam wszystko czego potrzebuję. Możecie coś polecić?

Re: Znacie jakiś fajny sklep motocyklowy?

W sieci jest pełno sklepów ze sprzętem do monocyklów, wystarczy się dobrze rozejrzeć, a na pewno raz dwa znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Ze swojej strony polecam też fajne szroty. Wiesz dużo wypadków jest na motocyklach i można tam dostać tanie części z jednośladów przeznaczonych do kasacji. Myślę, że warto to sprawdzić:)

A szukasz czegoś konkretnego? Są różne sklepy specjalistyczne, które mogą zaoferować dużo lepszy sprzęt niż te, które mają wszystkiego po trochu.

Filtry, oleje, może akumulator i myślę, że nic więcej nie będzie mi potrzebne. Motocykl nie ma żadnych poważnych awarii, chcę tylko wymienić te części i elementy, które służą już dość długo.

W takim razie sprawdź stronę http://www.motocyklowysklep24.pl/. Jest to sklep motocyklowy, w którym znajdziesz wszystko czego będziesz potrzebować, a co ważne, sprzedają oni wyłącznie sprzęt dobrej jakości, który pochodzi od sprawdzonych producentów. Jestem mechanikiem i praktycznie zawsze korzystam z ich usług, więc myślę, że nie masz się czego obawiać:)

Właśnie sprawdziłam i faktycznie mają wszystko czego mi potrzeba, zadzwonię tylko z kilkoma pytaniami i chyba u nich zamówię. Nie znalazłam nigdzie indziej równie atrakcyjnych cen, a skoro mówisz, że warto u nich kupować to spróbuję:) Do zobaczenia na trasie!