Topic: Czy sortowniki długościowe pomagają usprawnić prace produkcyjne?

Prowadzę małą firmę rolniczą, w któej produkujemy ekolgoczne warzywa, która trafiają z kolei do większysch przetwórni. To pozwala nam rozbudowywać firmę i proponować klientom jeszcze lepsze produkty. Z tym, że ostatnio mamy małe opóźnienia produkcujne i przy tej okazji chciałem zapytać czy nowoczesny sprzęt sortowniczy daje radę jeśli chodzi o pracę w takiej firmie?

Re: Czy sortowniki długościowe pomagają usprawnić prace produkcyjne?

Witam, jeśli chodzi o tego typu sprzęt to wydaje mi się, że jest to podstawa organizacji całej pracy w tego rodzaju firmie. Jeśli masz dobre sortowniki to z całą pewnością będziesz miał lepsze wyniki produkcyjne.

U mnie w firmie sortowaliśmy wszystko ręcznie, ale w pewnym momencie trzeba było trochę techniki wprowadzić. Stół do sortowania to dobra opcja zarówno przy niewielkiej produkcji, jaki zdecydowanie większej opcji produkcyjnej.

Hehe, u nas produkcja zwiększa się każdego roku, więc każdy nowy element powinien pomóc...

Wszystko co potrzebne do sortowania można znaleźć tutaj http://www.machinespioro.com/portfolio_ … egregacja/ i każdemu przedsiuębiorcy życzę, aby mógł wstawić coś takiego do swojej hali. Bez względu na to, czy mają to być sortowniki długościowe czy grubościowe, na pewno pomogą w odpowiedniej selekcji.

Marzy mi się taki sprzęt na mojej działce w czasie zbiorów jesiennych...

Hehe, może się zrzucimy...

Chyba jednak nie sprawdziłby się u Was...A tak na poważnie to ważne, żeby sprzęt był zawsze dopasowany do potrzeb klienta, a jak wiadomo te są zupełnie inne i różnych klientów. Dlatego polecam zaglądać tutaj http://www.machinespioro.com/ wszystkim zainteresowanym.