Topic: Fachowe i sprawne projektowanie ogrodów w Poznaniu – kto jest w tym dobry?

Chcę mojej mamie zafundować na 60. urodziny nowy ogród. Taki pomysł na prezent, mama kocha rośliny a ogród w obecnym stanie jest raczej daleki od czegoś pięknego i pełnego uroku. Ponoć architekci zieleni są w mieście bardzo dobrzy no ale ja nie ogarniam tych tematów na tyle by sobie kogoś samodzielnie wybrać. Dlatego proszę w tym miejscu o radę.

Re: Fachowe i sprawne projektowanie ogrodów w Poznaniu – kto jest w tym dobry?

O panie, masz tylu wykonawców z Poznania i okolic że tu rzeczywiście jest się trudno zdecydować na kogoś konkretnego. Mój szwagier niedawno projektował ogród, w sensie ktoś dla niego, może zapytam przy okazji.

Bardzo fajne projekty realizują oni: http://www.ogrodyodnowa.com/projekty-galeria/. Można sobie przejrzeć, wiele realizacji to naprawdę jest majstersztyk w temacie architektury zieleni. Kolega z pracy właśnie z nimi zakładał ogród, widziałem na żywo i prezentuje się doprawdy genialnie! W przypadku takiej usługi jak projektowanie ogrodów Poznań zawsze stawał na wysokości zadania i nic się w tym względzie nie zmienia. Kształcimy fachowców na UP i są efekty w postaci projektów których wiele miast może pozazdrościć.

No rzeczywiście z wydziału ogrodniczego UP sporo fajnych specjalistów wyszło, niektórzy poszli do firm a inni mają własne pracownie architektury zieleni i tym podobnych rzeczy.

Sąsiedzi mają pięknie urządzony ogród – widać że stał za tym ktoś kto się zna na rzeczy. Warto czasami trochę w ogród zainwestować bo potem rezultat jest naprawdę doskonały. Poznań ma w tym zakresie dużo do zaoferowania.

Poważnie myślę o tym żeby za jakiś czas zrobić coś z ogrodem też – trochę czasu minęło, część roślin zmarniała. Tylko musi się tym zająć specjalista i też sądzę że najlepiej sięgać po zawodowców.

Mam znajomą po ogrodnictwie, ona się zajmuje trochę takimi rzeczami ale mieszka w Gdańsku więc raczej nie pomoże Ci w niczym hmm Musisz szukać na miejscu.

Świetny pomysł na prezent dla mamy, jak lubi kwiaty i wszelkie ogrodowe historie to na pewno będzie zachwycona. Trzymam kciuki żeby wszystko się udało!

No galeria z linku super, wygląda że to bardzo solidna firma. Też wezmę ich pod uwagę a zabawa z ogrodem także przede mną.