Topic: Skleroterapia piankowa w Poznaniu – na czym to polega?

Trochę czytałem w ostatnim czasie o metodach leczenia żylaków, bo sam nie ukrywam, że wyszły mi tu i tam, głównie w dolnych częściach nóg. Nie wygląa to zbyt dobrze, więc myślę o pozbyciu się ich w czasie jakiegoś zabiegu. Okazuje się, że można wybierać spośród co najmniej kilku rodzajów zabiegów. Podobno skleroterapia jest bardzo skuteczna tylko nic na ten temat nie wiem. Może ktoś z Was już o tym słyszał?

Re: Skleroterapia piankowa w Poznaniu – na czym to polega?

Ja Ci powiem, że nie tylko słyszałem, ale też już przechodziłem. Jak zapewne się spodziewasz skleroterapia to sposób na usunięcie żylaków. Polega to na wprowadzeniu w światło uszkodzonej żyły pianki lub roztworu, które następnie powodują zwłóknienie żyły. Co dalej się z tym wiąże to się chyba spodziewasz...

No mam nadzieję, że żylak po prostu znika, bo tak naprawdę to na tym mi najbardzije zależy...

No dokładnie tak się włąśnie dzieje smile))Ale czasami potrzebne jest kilka zabiegów, aby osiągnąć pożądany efekt. Ale śmiało mogę Ci zabieg polecić, bo praktycznie tego samego dnia wracasz już do normalnego funkcjonowania.

Właśnie to o czym wspomnałeś, żę od razu człowiek staje się aktywny jest bardzo pozytywnym elementem tej metody. Człowiek ma założone takie opaski uciskowe i musi w nich maszerować już praktycznie zaraz po zabiegu. Czas noszenia wynosi od 5 do 15 dni, więc jest to do przeżycia smile))

Jak na moje to każdy zabieg jest do przeżycia i rehabilitacja także. A jeśli skleroterapia piankowa w Poznaniu odbywa się tutaj http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zyla … roterapia/ to jasne jest, że będzie to raczej przyjemny proces.

To bardzo znane miejsce w Poznaniu i wiele osób leczy się tam od dawna...

Sam znam chyba 5 ludzi, którzy poprawiali sobie urodę w tej klinicie, bo oni nie tylko żylaki likwidują.

No sporo ludzi ma problem z życlakami, więc jeśli mają oni jakiekolwiek obawy dotyczące zabiegu, to akurat tutaj ich się pozbędą smile))