Topic: Leki na łuszczycę bez recepty.

Witam wszystkich zakłądma ,to forum ponieważ dopadła mnie ostatnio taka niezbyt miła przypadłość jaką jest łuszczyca. Każdy kto choć raz miał z łuszczycą doczynienia wie ,że jest to po prostu okropne. Więc prosze was jeśli znacie jakies sposoby na tę przypadłość i to najlepiej takie ,które nie wiążą się z wizyta u lekarza to koniecznie mi tutaj napiszcie.

Re: Leki na łuszczycę bez recepty.

Witaj Darku. Mam 7 letniego synka ,który od urodzenia ma dośc dużo, silnych alergii na praktycznie wszystko. Pyłki, nie pyłki, pokarmy, kurze, roztocza i tym podobne sprawy ,ale nie o tym dzisiaj co sprawia ,że niestety łuszczyca jest mi bliska. Jako przeciwniczka silnych leków szukałam dla mojego skarba ,czegoś lżejszego i ,ze tak powiem mniej szkodliwego. Jeśli chcesz to mogę ci co nieco na ten temat napisać.

Jestem bardzo wdzięczny. I tak oczywiście prosze jeśli możesz ,to pisz.

Nie ma sprawy. Ja przetestowąłma już wiele sposóbó i polecam ci po prostu prosty i banalny sposób leki na łuszczycę bez recepty. Są o wiele lepsze niż ,te przepisywane od lekarza ponieważ nie uzależniają ,tak organizmu człwoieka ,co sprawia ,że działają one cały czas ,a nie szybko i krótko ,tak jak w przypadku ,tych specyfikó od naszego lekarza. Tutaj podaję ci linka do apteki ,która ma bezkonkurencyjne ceny: https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-problemy-dermatologiczne-skorne-luszczyca. Jakbys miał jeszcze pytania ,to pisz śmiało.

Serdecznie dziękuje.

Ja chciałam napisać ,że w stu procentach zgadzam sie z koleżanką powyżej. W podanej przez nia aptece internetowej, tj Apteka Mini mają na prawdę wiele dobrych specyfików na łuszczycę bez recepty. Z opinią dotycząca ,tych mocnych chemicznych leków zgadzam się w stu procentach również nie działaja one tak jak te ,które można kupic tam bez recepty ,co za tym idzie skoro dostępne sa bez przepisu lekarza ,to znaczy ,że sa bezpiecznijesze.

O o chyba znacy ,ze nie tylko ja jestem fanką tej apteki.

Ja chyba najbardziej tam lubię ten szeroki asortyment ,którego nie ma nigdzie indziej.