Topic: Czy w dobrych sklepach sportowych można kupić całą rozmiarówkę obuwia?

Szukam dobrego sklepu sportowego, w którym mógłbym kupić buty do biegania. Wielu z Was może pomyślec, że po co się o to pytam skoro w sieci tyle różnych sklepów. Ale jest jedno ale. Mój rozmiar buta to 49 i niestety w nie każdym sklepie mogą kupić buty dla siebie. A jak już dostanę to niestety nie zawsze mi się to podoba.

Re: Czy w dobrych sklepach sportowych można kupić całą rozmiarówkę obuwia?

Wydaje mi się, że idealny będzie dla Ciebie sklep CTXSport, gdzie faktycznie rozmiarówka jest bardzo szeroka. Ja co prawda nie mam takich problemów jak Ty, ale przeglądałem całkiem niedawno ofertę tego sklepu i było sporo par nawet w większym rozmiarze.

Nawet nie wiesz co to jest za męka jak mam kupować dla siebie buty. Na szczęście firmy sportowe robią buty dla koszykarzy i to mnie trochę ratuje.

Cześć, powiem Wam tyle, że faceci to i tak mają dobrze, bo modeli dla nich jest zdecydowanie więcej, a co mają powiedzieć kobiety z rozmiarem 45? Ja takie buty właśnie noszę. Rozmiarówek wiele znalazłam właśnie we wspomnianym sklepie. I to bardzo fajne modele mi się rzuciły w oczy. Gdybym taką rozmiarówkę znalazła wcześniej to na pewno nie rzuciałabym trenowania biegania. Ale przeciez zawsze mogę do niego wrócić smile))

Pewnie że wracaj do biegania: ))) Ja właśnie butów do biegania szukam.

Modeli w sklepie jest całkiem sporo i każdego dnia praktycznie ich przybywa. Warto zajrzeć na https://ctxsport.com/produkt/buty-nike- … sequent-3/, bo to są dopiero klasyki do biegania. Mają wszystko co buty do biegania mieć powinny, czyli miękką podeszwę z nacięciami, która dopasowuje się do kształtu stopy. Poza tym sporą powierzchnię amortyzującą oraz systemy z powietrzem, których u innych producentów nie ma. To są po prostu buty nike air max opinie o nich są od dawna znane.

Są znane, bo i buty są znane smile)) Wielu biegaczy z nich korzysta, bo są wygodne i nie powodują kontuzji tak jak wiele innych. Stopa trzyma się w nich sztywno i nawet przy długich trasach czuć tę wygode korzystania.