Topic: Szukam wózka dla dziecka

Cześć, drogie dziewczyny. Mam dwie sprawy. Po pierwsze: nasz Jaś to już naprawdę duży chłopak i potrzebna mu jakaś spacerówka. Trochę przeraziły nas ceny w sklepach u nas w mieście, więc szukamy czegoś w Internecie. Możecie polecić jakiś konkretny model albo chociaż firmę? Bo wiadomo, jak to jest, jakości się nie oceni, póki samemu się nie wypróbuje produktu… A ta druga sprawa to pytanie o jakąś fajną zabawkę, bo musimy coś kupić dla córki kuzynki. Wiecie, żeby była bezpieczna, bez małych elementów. Dzięki za pomoc i pozdrowionka.

Re: Szukam wózka dla dziecka

No tak, my mieliśmy rok temu taką samą przeprawę z wózkami. Mogę ci powiedzieć tak: warto od razu kupić coś porządnego, od dobrego producenta. Bo taki wózek naprawdę musi być wytrzymały, jednak trochę go poużywasz. Więc proponuję zajrzeć tu: patiimaks.pl/producenci/maclaren i ewentualnie tu patiimaks.pl/producenci/baby-design. Jeśli wybierzesz coś z tych modeli, to możesz mieć pewność, że dziecko będzie bezpieczne, bo wszystkie te modele są naprawdę stabilne i wykonane z porządnych materiałów.

Zgadzam się, też mieliśmy MacLarena i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Nam teściowa ostatnio pokazała fajną stronę z zabawkami: patiimaks.pl/producenci/fisher-price. Ta firma naprawdę ma wszystko – gry, samochodziki, huśtawki… Masz szeroki wybór i na pewno coś dla dziecka znajdziesz.

Ja mogę dorzucić od siebie, że dziewczynkom bardzo podoba się taki różowy kucyk My Little Pony, pewnie gdzieś w Internecie go można łatwo znaleźć. Nasza córka to siedzi godzinami i go czesze grzebieniem smile. Nie jest za drogi, a ile radości…

Też to mamy smile Nasza Anielka to jest taka mała damulka, więc ciągle coś tam temu kucykowi przymierza, przebiera go itd...