Topic: Gdzie zareklamować swoją hurtownię?

Hej, otwieram hurtownie z kosmetykami do włosów z opcją dowozu do kilku miast  i chciałbym żebyście mi doradzili gdzie mam oferty zamieszczać, są jakieś bazy klientów? Dzięki!

Re: Gdzie zareklamować swoją hurtownię?

Ja pracuje w agencji reklamowej i jak się zgłosisz do porządnej to oni ci zareklamują wszystko czy hurtownie czy konkretny kosmetyk. 

Widać, że jesteś nowy w branży. Baza klientów to dla ciebie każdy sklep z kosmetykami tak naprawdę... ale jest też specjalna baza hurtowni kosmetycznych, gdzie możesz dodać swoją firmę, nieważne czy to hurtownia kosmetyczna Gdańsk, Poznań czy gdzie tam chcesz sprzedawać. A no i nie polecam agencji reklamowych dla hurtowni, to mi nie brzmi dobrze.

Ja bym Ci radziłą pochodzić do zaprzyjaźnionych salonów fryzjerskich, bo to stali klienci, skoro masz kosmetyki typu szampony, lakiery itp. z resztą rzadko kiedy takie salony na dłużej podpisują umowy, kiedy pojawia się jakaś niższa cena. Kazdy chce zaoszczędzić w końcu

A no i do drogerii też. Nie wiem jak mają te sieciówki w dużych miastach, ale te takie mniejsze pewnie biorą od hurtownika który im coś fajnego zaoferuje

dzięki! Zalogowałem się na tej stronie hurtownie kosmetyków ale tam muszę spelnić jakieś wymagania, więc będę czekał na odpowiedź i czy to w ogóle dla mnie, bo widzę że tam duże firmy się reklamują.

Moja firma tam jest w zakładce hurtownie kosmetyczne Warszawa i Mazowieckie. Dobry pomysł na rozkręcenie, bo można cię porównać od razu do innych, o ile masz coś fajnego do zaoferowania. No aloe jeśli masz typowo do włosów tylko to też mniejsza konkurencja

Jak dobrze pomyślisz to tak naprawdę wszędzie możesz się zareklamować- tak jak pisali to głównie zakłady fryzjerskie, ale wg mnie też portale społecznościowe. Jeśli masz niskie ceny to w sumie też wielkiej reklamy nie będziesz potrzebował, tylko na początek. Powodzenia!

Myślę, że niskie, ale bez przesady coś trzeba zarobić, hehe. Odwiedzę na pewno też facebooka, to dobra rada