Topic: Jak panować nad wytryskiem?

Siemacie! Czy możemy dziś pogadać o tematach związanych z erekcją. Nie zawsze to nam wszystkim wychodzi, więc może jest okazja, aby wymienić się doświadczeniami. Może podrzucicie jakieś sposoby na to w jaki sposób zapanować nad wytryskiem? Bo myśle, że niejeden z nas zaliczył taką wpadkę … sad

Re: Jak panować nad wytryskiem?

To fakt… bywało, nie jestem z tego dumny, ale zdarzyło się…

no właśnie, więc piszcie

Miałem kiedyś taką przygodę na wyjeździe wakacyjnym  z dziewczyną. Cieszyliśmy się jak głupi, że jedziemy sami, bez kontroli rodzicielskiej, ze będziemy się kochac ile tylko się da. Ale niestety zbyt wcześnie podniecałem się (takie prawa młodości ponoć wink), na szczęście ten etap mam już za sobą.

To bardzo ci zazdroszczę, bo ja mam 30 na karku i nadal z tym problem…:(

zawsze?

No prawie…

to może jakaś choroba albo zaburzenia hormonalne? 

Nie mam pojęcia… Ale wiele bym dał, żeby wiedzieć jak ogarnąć szybko ten temat.

Ja się zastanawiałem, po kolejnej wpadce z żoną, czy czasami skutecznym sposobem na opóźnienie wytrysku nie mogą być różnego rodzaju środki farmakologiczne albo ziołowe. Jest tego wiele w sieci, często wpadają mi jakieś reklamówki na maila . Może to by było rozwiązanie?    

Hmmmm.. to niegłupi pomysł. Moze ktoś na forum miał już okazję z tego korzystać?

Ok, przyznaję, ze ja pisząc, że mam z tym spokój miałem na myśli właśnie to, że skończyło się na szybkim poszukiwaniu jakiegoś złotego środka. Trafiłem na fajne tabletki, które przedłużają stosunek, potrafię dzięki nim regulować erekcję i stad właśnie to udane pożycie seksualne smile

To trzeba było tak od razu…:)

Nie zawsze tak się da, nieśmiały jestem, a obcym facetom mam się zwierzać…? tongue

Ale z tym tabletkami to dobry pomysł, poszukam, chyba, ze kolega podrzuci jakiegoś linka… 

ok, coś tam znajdę i podeślę.