Topic: Designerskie kontakty

Hejka! Widziałam ostatnio u kolezanki designerskie kontakty i też chciałbym takie mieć. Niestety nie pamięta, gdzie je kupila bo było to dosć dawno. Przeleciałam po lokalnych sklepach, ale nie udało mi się znaleźc niczego interesującego. Możecie pomóc?

Re: Designerskie kontakty

Zajrzyj do Internetu, a szybko znajdziesz mase sklepow, które oferują takie gadżety. Każda hurtownia elektryczna internetowa ma w sprzedaży designerskie wtyczki, gniazdka i inne takie. Przejrzyj kilka z nich i porownaj ceny, bo rożnice mogą być dośc spore!

Nie wiem, o jakich kontaktach mówisz, ale możliwe, że o tych samych ktpre ma moj znajomy. Sprawdź kontakty simon, a być może wlaśnie coś takiego zdecydujesz się skupić. Ja już zamówiłem!

dokładnie te mialam na myśli smile Przejrzałam oferte kilku sklepów i znalazlam tam jeszcze ciekawsze modele. Muszę się teraz zastanowić ktore będą mi najbardziej pasowały.

Jeśli masz troche wolnej gotówy to zastanów się nad innymi bajerami. Zainteresować moze cie automatyka domowa czyli tak zwany system inteligentnego domu. Może warto o czyms takim pomyśleć?

ja się na tym zupełnie nie znam. Mąz kupił jakies przekaźniki programowalne, bo ma jakiś pomysl na usprawnienia smile Może włąśnie o czymś takim myśli .Zobaczymy jak mu to wyjdzie. Byloby milo gdyby wszystko w domu działalo na pilot.

No ja niestety nie mogę sobie na takie luksusy pozwolic ale zawsze chciałem, zeby zasłony w salonie opuszczaly się po kliknieciu pilotem i zeby spod sufitu wyjeżdżal duży ekran telewizyjny… Marzenia sciętej głowy smile

trzymam kciuki za ich spełnienie/