Topic: Jaka poradnia leczenia zaburzeń snu jest najlepsza?

Witam, od wielu lat mam kłopoty z zasypianiem, do tej pory wstydziłam się o tym mówić, łykałam jakieś tabletki, które na początku pomagały, a później było coraz gorzej, koleżanka dała mi kopa i uświadomiła, że tak się nie da żyć. Postanowiłam coś z tym zrobić. Znacie jakąś dobrą poradnię, która leczy zaburzenia snu?

Re: Jaka poradnia leczenia zaburzeń snu jest najlepsza?

Bezsenność? Bieda zaspiewa Ci kołysane, tylko podaj mi numer telefonu, będę Twoim terapeutą.

Widze, że koledze się fora pomyliły, jeśli szukasz żony, powinieneś się zgłosić do kacika złamanych serc. A wracając do tematu, zależy gdzie mieszkasz, kumpel mi mówił, że w Warszawie jest dobra poradnia, w której przyjmują najlepsi fachowcy od zwalczania bezsenności, niestety nie pamiętam, jak się nazywa, może ktoś inny podpowie.

Pewnie chodzi ci o grupę INZPiRO – faktycznie jest to kompleksowa poradnia leczenia wszelkiego typu zaburzeń sennych, działa od 2004 i pracują tam uznani spece z wielu dziedzin, od psychiatrów po psychoterapeutów i behawiorystów. Program terapii jest dostosowany indywidualnie do każdego pacjenta, ale co bede nawijać: tu masz link: bezsennosc.pl/leczenie-bezsennosci-poradnia-warszawa/, znajdziesz tam podstawowe informacje na temat placówki. Dobrze, że zdecydowałaś się coś zrobić ze swoim problemem, pora na kolejny krok.

Witajcie, chciałam zakładać nowy temat, ale może napiszę tu. Moja pociecha ma problemy ze snem, czy poradnia, o której piszecie zajmuje się diagnostyką dzieci i młodzieży?

Tak, bylam tam z synem, ktory mial czeste koszmary senne i napady paniki, bardzo przyjazna obsluga, pelna diagnostyka. Twojej uwadze polecam link: bezsennosc.pl/bezsennosc-u-dzieci-i-mlodziezy-dlaczego/ o przyczynach bezsenności u najmłodszych.