Topic: Pomysł na prezent dla 11-latka

Poszukuję pomysłu na prezent dla siostrzeńca (wiek w temacie tongue). To raczej spokojny dzieciak, ma swoje pasje jak historia i geografia no i nie wie za bardzo co mu kupić. Myślałem o klockach, ale brat mówi że już wystarczy bo ma ich za dużo. Może Wy mi pomożecie? Czekam na poważne pomysły.

Re: Pomysł na prezent dla 11-latka

Kup mu lepszego wujka tongue. Skoro nie wiesz co kupić na prezent i pytasz na forum to co z Ciebie za wujek ja sie pytam?

Zabiegany big_smile. A na taki prezent to chyba mnie nie stać. Odbieram tę obelgę jako rozgrzewkę w temacie. Pierwsze koty za płoty, słucham dalej.

A może kup mu kolejkę? Skoro lubi historię i geografię to może motyw podróży, starym parowozem przypadnie mu do gustu. Jeśli tylko mogę doradzić to przyloz sie do zakupu i unikaj jakiejs taniochy bo tory szybko sie lamia, pociag wypada powodujac katastrofy itd. Powodzenia

Nie dziwie sie ze masz problem bo juz powoli zaczyna sie trudny wiek. 11 lat to jakas magiczna bariera.

Kup mu ksiazke, najlepiej z antykwariatu, łap link: triptelnik.pl/pl/c/Antykwariat/13. Stara ksiazka to fantastyczna sprawa, tylko musisz jeszcze dobrze wybrać żeby sie chlopak nie zanudzil i nie zaczal marzyc o kolejce i katastrofach kolejowych. Masz o tyle szczescie ze ksiazki o tematyce historcycznej są łatwo dostepne.

Nie będzie to za poważny prezent? On ma dopiero 11 lat ksiazka bez obrazków chyba go znudzi? Na stronie którą podałeś znalazłem książki dla dzieci triptelnik.pl/pl/c/Dla-dzieci/84, może warto zdecydowac się na cos z tego sortu?

Ciężko powiedzieć skoro nikt z nas nie zna dziecka. Sam musisz zdecydować co bedzie najlepsze i nie zazdroszcze Ci tej sytuacji smile